Close
Skip to content

Sztukateria do wnętrz Orac Decor Opis kolekcji

Sztukateria Orac Decor

Sztukateria Orac Decor

Orac® tworzy międzynarodowe standardy jakości ornamentów 3d, będąc przy tym stale innowacyjnym w kwestii technologii, materiałów i wzorów. Efektem jest wszechstronna i kompletna kolekcja stworzona przez profesjonalistów, pasjonatów i kreatywnych specjalistów, którzy doceniają innowacyjność, wysoką jakość i łatwość instalacji produktów, umożliwiających im tworzenie inspirujących i niepowtarzalnych przestrzeni. Poczynając od listew przypodłogowych i profili oświetleniowych po profile wielofunkcyjne i realistyczne gzymsy wszystkie spełniają współczesne normy jakości dotyczące zarówno funkcjonalności jak i dekoracji.

Poniżej znajduje się opis kolekcji Orac:

LUXXUS

LUXXUS

Kolekcja Luxxus zajmuje szczególne miejsce wśród marki Orac Decor. Zawiera szeroki wybór luksusowych, kreatywnych profili i akcesoriów dekoracyjnych. To kompletna gama produktów do realizacji pomysłów od początku do końca. Kolekcja zawiera panele, profile, listwy przypodłogowe, listwy ścienne, elementy systemów oświetlenia i elementy dekoracyjne. Wszystkie produkty z kolekcji Luxxus zawierają w sobie “coś extra”.
Cechy produktu:
• Materiał – pianka poliuretanowa o wysokiej gęstości
• Odporna, twarda, gładka powierzchnia z dokładną reprodukcją motywów
• Fabryczne wykończenie białą, matową farbą podkładową
• Możliwość malowania bez obróbki wstępnej
• Giętkie profile FLEX do stosowania na zaokrąglonych i łukowatych ścianach

AXXENT

AXXENT

Kolekcja Axxent to wysokiej jakości produkty Orac Decor, w szczególności szeroka gama profili (gzymsów). Kolekcja zorientowana na szeroką gamę rozwiązań dekoracyjnych przyjaznych dla dekoratorów i projektantów, również pod względem przystępności cen. Kolekcja Axxent obejmuje gzymsy, panele i profile ścienne, elementy zabudowy drzwi oraz profile wielofunkcyjne. Odkryj świat Orac Decor rozpoczynając przygodę od produktów kolekcji Axxent.
Cechy produktu:
Materiał – polistyren wysokiej gęstości (duropolimer)
• Idealnie gładka powierzchnia z warstwą białej farby podkładowej
• Łatwe w pielęgnacji, trwałe i odporne na uderzenia zarysowania, uderzenia, promienie UV, działanie wilgoci i wody

BASIXX

BASIXX

Od początku kiedy powstała, kolekcja Basixx była adresowana do grupy klientów młodych i trendy. Dzięki pięciu nowym modelom z tej kolekcji, wachlarz ofertowy jest teraz kompletny. Twórcza, oryginalna i korzystna cenowo kolekcja, która uzupełni każde wnętrze w ponadczasowym stylu.
Cechy produktu:
• Materiał: – polistyren estrudowany (gładki styropian)
• Perfekcyjnie gładka powierzchnia z dokładną reprodukcją wzorów
• Możliwość malowania większością farb, także rozpuszczalnikowych.

Czas realizacji

Czas realizacji

Czas realizacji zamówienia wynosi do 3dni roboczych od momentu przyjęcia zlecenia.

Katalog, potrzebne atesty znajdą państwo w dziale DO POBRANIA