Sztukateria elewacyjna Profile styropianowe utwardzane

O sztukaterii Form Deco

O sztukaterii Form Deco

Jesteśmy producentem wysokiej klasy sztukaterii elewacyjnej. Długoletnie doświadczenie pozwoliło nam na wdrożenie szeregu usprawnień pozwalających spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających. Przy produkcji naszej utwardzanej sztukaterii styropianowej stawiamy na jakość. Nasze profile elewacyjne produkowane są z wysokiej jakości polistyrenu ekspandowanego EPS200. Jest to najtwardsza odmiana styropianu cechująca się wysoką odpornością oraz gwarantująca wysoką jakość odwzorowania szczegółów. Standardowa długość elementów to 150cm, na specjalne życzenie możemy wykonać elementy o długości 175 i 200cm.  Na nasze styropianowe profile nakładamy dedykowaną masę sztukatorską bazującą na żywicy akrylowej. Dzięki bardzo drobnemu ziarnu jesteśmy w stanie uzyskać gładką powierzchnię stanowiącą idealne podłoże dla farby. Aplikacja powłoki utwardzającej odbywa się za pomocą specjalistycznej maszyny powlekającej. Gwarantuje to uzyskanie ostrych krawędzi oraz doskonałej powtarzalności elementów. Na wszystkie produkty posiadamy niezbędne atesty.
Wszystkie profile elewacyjne takie jak listwy okienne, gzymsy, podokienniki wykonywane są metodą ciągnioną – powierzchnia gładka. Elementy typu głowice, podstawy kolumn, zworniki, wsporniki, łuki, tabliczki elewacyjne – wykonywane są metodą natryskową. W tej metodzie powierzchnia jest lekko chropowata.

Zdajemy sobie sprawę z tego jak ważna jest trwałość naszych elementów, są one naszą wizytówką na Państwa elewacjach. W związku z tym nie staramy się szukać oszczędności i stosujemy najwyższej jakości styropian oraz grubą warstwę masy utwardzającej. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej masy posiadającej rozproszone zbrojenie nasze profile są niezwykle trwałe i elastyczne. Nie wymagają dodatkowego zbrojenia i dodatkowego przygotowywania podłoża.
Profile można malować dowolną farbą fasadową silikonową lub akrylową.

Nasza sztukateria elewacyjna jest:

Nasza sztukateria elewacyjna jest:

-elastyczna
-lekka
-trwała
-odporna na warunki atmosferyczne
-wodoodporna, niepalna
-łatwa w montażu

Łuki elewacyjne

Łuki elewacyjne

Wszystkie profile proste – listwy okienne, gzymsy, podokienniki, wykonujemy również w formie łuków. Ich cena to równowartość trzykrotnej ceny za odpowiednik prostej listwy.

Zlecenia indywidualne

Zlecenia indywidualne

Poza elementami z naszego katalogu, wykonujemy zlecenia indywidualne. Mogą to być nasze standardowe wzory ze zmienionymi parametrami jak i całkiem nowe projekty wykonane na podstawie otrzymanych od Państwa informacji (miar, szkiców, projektów). Podejmujemy się również odtwarzania starych detali. Przy małych ilościach frezujemy pojedyncze detale ze styropianu, przy większych wykonujemy formy do odlewów gipsowych/poliuretanowych.

Czas realizacji

Czas realizacji

Czas realizacji zamówienia wynosi do 7dni roboczych od momentu przyjęcia zlecenia.

Katalog, potrzebne atesty znajdą Państwo w dziale DO POBRANIA