Listwy przypodłogowe malowane

Wersja ekskluzywna – elegancka, satynowa powłoka, zapewniającą śnieżną biel i idealną gładkość. Elementy nadają się bezpośrednio do montażu. Do maskowania łączeń zalecamy stosowanie Lakieru Mardom Decor Premium.

Przy aranżacji wnętrza jedną z kluczowych spraw jest dobór odpowiednich elementów wykończenia ścian i podłóg. Zazwyczaj poszukujemy produktów pasujących do stylu naszego wnętrza i spełniające nasze oczekiwania.
Listwy przypodłogowe są zazwyczaj końcowym i najważniejszym etapem wystroju pomieszczeń, który nadaje elegancji i nowoczesności. Ich uniwersalny charakter sprawia, że można je stosować w połączeniu z każdym typem podłóg: płytkami ceramicznymi, panelami podłogowymi a nawet wykładzinami. W naszej ofercie znajdziecie Państwo produkty znanego producenta sztukaterii do wnętrz Mardom Decor. Oferują oni szeroką gamę listew przypodłogowych o różnych stylach dopasowanych do każdego wnętrza. Elementy cechują się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz wilgoć. Dodatkowym atutem jest ich wytrzymałość i solidność wykonania, dzięki czemu listwy nie pękają. W tym dziale znajdą państwo listwy przypodłogowe które są pokryte warstwą ekskluzywnego lakieru. Nadaje on im wyjątkową głębię oraz gładkość. Listwy są gotowe do montażu. Lekkość listew i precyzja ich wykonania umożliwia łatwy i szybki montaż za pomocą również dostępnych w ofercie dedykowanych klejów.
czytaj więcej