Koszyk jest pusty

O fimie

Kontakt

Form Deco S.C.
Iwo Kaznowski, Jakub Sowinśki
Ul. Jarosławska 6
85-376 Bydgoszcz
502 562 012
512 903 449
biuro@formdeco.com.pl

Firma FORM DECO jest kontynuacją firmy BAU Sp. z o.o., która powstała już w 1993 r. Firma BAU Sp. z o.o. w 1999 roku wdrożyła program produkcji zdobniczych elementów architektonicznych. Na przestrzeni lat firma na podstawie zdobytego doświadczenia wprowadziła wiele udoskonaleń technologicznych między innymi maszynowe powlekanie profili (metoda ciągniona) oraz wykorzystanie najlepszych materiałów do produkcji. Ważnym elementem było wprowadzenie wysoko wartościowej zaprawy powlekającej, która zawiera kompozycję najwyższej jakości białych cementów, wypełniaczy marmurowych, piasków kwarcowych oraz włókien naturalnych i syntetycznych oraz polimer akrylowy.

Wszystkie te czynności pozwoliły na uzyskanie krótkiego czasu realizacji zamówień przy zachowaniu najwyższej jakości i dbałości o szczegóły wykonania.


Produkty

 • gzymsy 
  Gzymsy
 • Bonie elewacyjne
 • tablice
  Tablice elewacyjne
 • Listwy wokół okienne i drzwiowe
 • Parapety
 • Cokoły
 • Zworniki
 • Wsporniki
 • Łuki
 • Fasety
 • Zworniki
 • Litery i loga
 • Ciepłe parapety

Realizujemy zamówienia elementów katalogowych jak i na bazie dostarczonego przez klienta projektu (szkicu, fragmentu istniejącego elementu itp.)

Wykonujemy również łuki o dowolnym profilu i średnicy. Elementy nasze cechuje lekkość, twardość, łatwość montażu i obróbki oraz elastyczność. Przeznaczone są do renowacji starych obiektów jak i wykończenia nowych budynków na warstwie dociepleniowej. Z powodzeniem nadają się do aranżacji wnętrz.

Za niewielki koszt na życzenie klienta oferujemy również wizualizacje wykończenia budynków naszymi elementami.


Współpraca

Firma FORM DECO wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów. Chcemy zadbać o jak najlepszą dostępność naszych produktów na rynku.

Jeżeli więc posiadasz własny sklep, hurtownię, firmę budowlaną, biuro projektowe bądź inną działalność gospodarczą związaną z budownictwem możesz zostać dystrybutorem naszych produktów. Oferujemy bardzo atrakcyjne warunki współpracy. Jeżeli jesteś zainteresowany prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy. Nasz doradca skontaktuje się z tobą i przedstawi szczegółową ofertę.

Jeżeli zdecydujesz się na współpracę z nami jesteśmy zobowiązani do podjęcia działań marketingowych, które będą wspierać twoją sprzedaż. Posiadamy niezbędne katalogi, ulotki, plansze ekspozycyjne oraz zespół doradców.


Regulamin

 1. Serwis internetowy, działający pod adresem www.formdeco.com.pl., prowadzony jest przez firmę Form Deco s.c. z siedzibą w Bydgoszczy przy ulicy Jarosławskiej 6, NIP: 967-135-52-03, Tel. 502562012, adres e-mail: biuro@formdeco.com.pl
 2. Serwis internetowy umożliwia składanie zamówień za pośrednictwem Internetu.
 3. Zamówienia są przyjmowane przez stronę WWW.
 4. Ceny towarów znajdujących się w serwisie internetowym są podane w złotych polskich . Podane ceny są cenami netto oraz cenami brutto (zawierają podatek VAT)
 5. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez klienta zamówienia.
 6. Form Deco s.c. zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie oraz wprowadzania nowych towarów do oferty serwisu internetowego, a także wprowadzania i odwoływania cen promocyjnych na stronach serwisu.
 1. Warunkiem złożenia zamówienia w serwisie internetowym jest udostępnienie wszystkich danych wymaganych w formularzu zamówienia. Formularze zamówienia wypełnione nieprawidłowo nie będą rozpatrywane.
 2. Każde zamówienie złożone w serwisie internetowym firmy Form Deco s.c. musi zostać potwierdzone przez Kupującego
 3. Zamówienia niepotwierdzone w ciągu 14 następujących po sobie dni roboczych są anulowane i usuwane z systemu serwisu internetowego firmy Form Deco s.c..
 4. Podane przez Klienta w formularzu zamówienia dane, w tym adres e-mail i telefon zostaną wykorzystane do realizacji złożonych zamówień oraz realizacji prawnie usprawiedliwionych celów Form Deco s.c.. Dane są chronione zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (tekst jednolity - Dz. U. nr 101/2002, poz. 928).
 5. Warunkiem realizacji przez Form Deco s.c. złożonych zamówień jest prawidłowe wypełnienie przez Klienta formularza zamówienia.
 6. Form Deco s.c. zastrzega sobie prawo do weryfikacji zamówienia. Weryfikacja ta będzie dokonywana przed realizacją zamówienia.
 7. W przypadku wystąpienia okoliczności uniemożliwiających całkowicie lub czasowo realizację złożonego zamówienia, Form Deco s.c. zastrzega sobie prawo do wstrzymania realizacji zamówienia , przy czym zobowiązuje się powiadomić Klienta, podając przyczynę wstrzymania realizacji zamówienia.
 8. Zamówione towary są dostarczane na adres wskazany w formularzu zamówienia.
 9. Klient ma prawo wyboru sposobu dostawy towaru, zgodnie z formularzem zamówienia.
 10. Opłatę za dostarczenie towaru pokrywa Klient, chyba że Form Deco s.c. zdecyduje na mocy wprowadzonej oferty dla danego zamówienia, o zwolnieniu Klienta z konieczności poniesienia takiej opłaty, o czym Klient zostanie poinformowany.
 1. Jeżeli Klient stwierdzi w zakupionym towarze wady techniczne lub uszkodzenia, zobowiązany jest poinformować firmę Form Deco s.c. o zaistniałej sytuacji.
 2. W przypadku potwierdzenia zasadności reklamacji towar zostanie wymieniony na pełnowartościowy, a jeśli nie będzie to możliwe, Klientowi zostanie zaoferowany zwrot pieniędzy.
 1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przechowywanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji zamówienia przez firmę Form Deco s.c. zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. Nr 133, poz. 883) i zapoznałem/am się z polityką prywatności firmy Form Deco s.c..
 2. Właściciel serwisu zastrzega sobie prawo do zmiany Regulaminu.